fbpx

W celu otrzymania karty stałego klienta należy udać się do recepcji i zarejestrować swoje dane w naszym systemie. Po rejestracji i dokonaniu jednorazowej opłaty 5 zł można odebrć kartę.

Rezerwacje nie są wymagane lecz zalecane. W przypadku braku rezerwacji nie gwarantujemy wolnego miejsca na poszczególnych atrakcjach.

Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z naszych atrakcji, ale muszą przyjść do nas z rodzicem/opiekunem lub przynieść pisemną zgodę rodzica/prawnego opiekuna.

Dokument można pobrać tutaj zgoda-rodzica.pdf

 

Z trampolin mogą korzystać dzieci od 3 lat (3-5 lat wyłącznie z opiekunem).

Samodzielna jazda na gokartach jest możliwa od 90 cm do 120 cm wzrostu i obejmuje TYLKO gokarty spalinowe, które są czynne w sezonie letnim (4-5 latki)

Na gokartach elektrycznych pojadą dzieci od wzrostu około 135cm. Jest to uzależnione od

tego czy dosięgną do pedałów – gazu i hamulca (7- 9 latki)

Posiadamy urozmaicone pakiety urodzinowe, które posiadają atrakcję główną, do wyboru: jazdę na gokartach elektrycznych, grę na arenie Zoltar Apokalipsa, zajęcia z trenerem w parku trampolin. Do każdego z pakietów można dobrać dodatek np. zwiedzanie stadionu, zjazd kolejką tyrolską lub reflex game… zwiększenie czasu atrakcji głównej 🙂

Na torze gokartów spalinowych maksymalna liczba osób to 12 uczestników.

Na torze gokartów elektrycznych jednocześnie może jeździć do 8 osób.

Na arenie paintballa grać może jednocześnie do 14 osób.

Na poszczególnych sekcjach trampolin może znajdować się do 14 osób.

Przed korzystaniem z atrakcji warto spytać się obsługi jaka jest dopuszczalna ilość   uczestników danego dnia.

Znajdujemy się na Stadionie Energa Gdańsk, który mieści się przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1, wjazd do nas jest od strony ul. Marynarki Polskiej (parking P5)

Jeden i drugi rodzaj gokarta ma swoich zwolenników. Gokarty spalinowe, w związku z wielkością toru, mogą rozwinąć większą maksymalną prędkość, natomiast w porównaniu z gokartami elektrycznymi, charakteryzują się mniejszym przyspieszeniem.

Na torze indoor posiadamy przejazdy wyłącznie 8 minutowe, na torze outdoor: 8min i 15min.

Tandem jest to gokart podwójny przeznaczony dla rodzica i dziecka, które nie jest w stanie jechać samodzielnie, czyli nie ma jeszcze 135 cm wzrostu. Z gokarta tandemowego mogą także korzystać osoby niepełnosprawne.

W cenie zakupu biletu wstępu na tor, klient ma możliwość skorzystania z naszych kasów. Kominiarka kosztuje 10 zł/szt.

Deszcz nie stanowi dla nas przeszkody. Podczas takiej pogody do dyspozycji klientów oddajemy kombinezony przeciwdeszczowe.

Mierzymy czas zarówno całego przejazdu jak i poszczególnych okrążeń. Każdy gokart jest wyposażony w transponder, który na bieżąco po przekroczeniu punktu pomiaru rejestruje czas każdego okrążenia. Po zakończonym przejeździe wydrukowane wyniki można odebrać od pracownika recepcji.

Zoltar jest grą towarzyską zbliżoną zasadami to tradycyjnego paintballa, lecz jest grą bezbolesną. Podstawową cechą różniącą Zoltar od paintballu jest rodzaj amunicji, które w naszym wykonaniu są wiązką podczerwieni. Dodatkowo każdy gracz otrzymuje kamizelkę z umieszczonymi czujnikami trafień. Posiadamy kilka scenariuszy, co pozwala na urozmaiconą grę.

Najlepiej ubrać się na sportowo, założyć wygodne obuwie, można zabrać ze sobą koszulkę na zmianę.

Na trampoliny wejście możliwe jest bez obuwia, zalecane są wówczas skarpetki antypoślizgowe lub w odpowiednim obuwiu zmiennym.

Dorośli też mogą skakać, nie ma górnej
granicy limitu wiekowego.

Czas kontrolujemy sami. W widocznych miejscach nad trampolinami znajdują się zegary. Czas wyjścia zapisany jest na opasce, którą dostajemy przy zakupie biletu wstępu.

Po dokonaniu płatności dostajemy opaskę, która umożliwia nam dostęp do dwóch sekcji.

PITSTOP GDAŃSK
ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk

REZERWACJE
OUTDOOR 731 38 38 38
INDOOR 733 870 870

MAPA DOJAZDU

Tor gokartowy outdoor


Wejście do Fun Areny atrakcje m. in.:

  • tor indoor
  • elektroniczny paintball
  • trampoliny


PARKING P1, P2, P3, P4, P5
Płatne 7 dni w tygodniu 24h
Pierwsza godzina postoju: 2,00 zł
Każda kolejna rozpoczęta godzina 3,00 zł
Opłata za brak ważnego biletu 95,00 zł

TRYB IMPREZOWY/KONFERENCJE/DZIEŃ TARGOWY
Wg. oddzielnych, indywidualnych ustaleń z Organizatorem.


mapa