fbpx

W celu otrzymania karty stałego klienta należy udać się do recepcji i zarejestrować swoje dane w naszym systemie. Po rejestracji i dokonaniu jednorazowej opłaty 5 zł można odebrć kartę.

Rezerwacje nie są wymagane lecz zalecane. W przypadku braku rezerwacji nie gwarantujemy wolnego miejsca na poszczególnych atrakcjach.

Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z naszych atrakcji, ale muszą przyjść do nas z rodzicem/opiekunem lub przynieść pisemną zgodę rodzica/prawnego opiekuna.

Dokument można pobrać tutaj zgoda-rodzica.pdf

 

Samodzielna jazda na gokartach jest możliwa od ok. 100 cm. Posiadamy gokarty dla małych dzieci, średnie i standardowepowyżej 140 cm wzrostu.

Posiadamy pakiety urodzinowe gokartowe lub połączenie zabawy na torze gokartowym z czasem spędzonym na sali zabaw Playground Arena. Do każdego z pakietów można dobrać dodatek np. zwiedzanie stadionu.

Na torze gokartów spalinowych maksymalna liczba osób to 20 uczestników.

Przed korzystaniem z atrakcji warto spytać się obsługi jaka jest dopuszczalna ilość  uczestników danego dnia.

Znajdujemy się na Stadionie Energa Gdańsk, który mieści się przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1, wjazd do nas jest od strony ul. Marynarki Polskiej (parking P5)

Tandem jest to gokart podwójny przeznaczony dla rodzica i dziecka, które nie jest w stanie jechać samodzielnie, czyli nie ma jeszcze 135 cm wzrostu. Z gokarta tandemowego mogą także korzystać osoby niepełnosprawne.

W cenie zakupu biletu wstępu na tor, klient ma  możliwość skorzystania z naszych kasków. Kominiarka kosztuje 10 zł/ szt.

Deszcz nie stanowi dla nas przeszkody. Podczas takiej pogody do dyspozycji klientów oddajemy kombinezony przeciwdeszczowe.

Mierzymy czas zarówno całego przejazdu jak i poszczególnych okrążeń. Każdy gokart jest wyposażony w transponder, który na bieżąco po przekroczeniu punktu pomiaru rejestruje czas każdego okrążenia. Po zakończonym przejeździe wydrukowane wyniki można odebrać od pracownika recepcji.

PITSTOP GDAŃSK
ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk

BESTILLINGER
OUTDOOR 731 38 38 38
INDOOR 733 870 870

Tilgangskart

Bensindrevne gokarter


Inngang til Fun Arena:

  • tor indoor
  • Elektronisk paintball
  • Trampoliner


PARKING P1, P2, P3, P4, P5
Płatne 7 dni w tygodniu 24h
Pierwsza godzina postoju: 2,00 zł
Każda kolejna rozpoczęta godzina 3,00 zł
Opłata za brak ważnego biletu 95,00 zł

TRYB IMPREZOWY/KONFERENCJE/DZIEŃ TARGOWY
Wg. oddzielnych, indywidualnych ustaleń z Organizatorem.


mapa