Inne atrakcje:

Galeria atrakcji:
Pozostałe atrakcje i oferty specjalne

KARTA STAŁEGO KLIENTA

Z kartą stałego klienta można zyskać dodatkowe możliwości: zniżki na przejazdy, podwyższoną prędkość gokartów oraz monitoring postępów. Posiadamy 4 rodzaje kart, których kolory mówią o zaawansowaniu kierowcy.
-na białą kartę zbierasz naklejki i punkty za przejazdy; po zebraniu sześciu naklejek, siódmy wyścig otrzymujesz GRATIS i awansujesz na kartę koloru brązowego, która daje 10% stałego rabatu na kolejne przejazdy oraz możliwość odblokowania wyższej prędkości; z karty brązowej możesz awansować na srebrną dającą 20% zniżki oraz możliwość jazdy z dodatkowym przyspieszeniem, tzw. KERSEM, a następnie na złotą dająca 30%zniżki,
– rabaty funkcjonują na torze halowym i zewnętrznym,
– Twoje wyniki przypisywane są do Twojego konta, zdobywasz doświadczenie na torze, dzięki czemu możemy dać Ci możliwość korzystania z większej mocy naszych gokartów elektrycznych
– masz wgląd do swoich wyników, możesz analizować swoje przejazdy na torze
– możemy informować Cię o aktualnych akcjach i promocjach na torze

 

Do pobrania:

OFERTA SZKOLNA/ GRUPOWA

Dostępne atrakcje dodatkowe:

Reflex game –  specjalnie zaprojektowana powierzchnia pozwalająca przetestować kondycję, dynamikę i refleks. Oferuje wiele trybów gry, która polega na jak najszybszym naciskaniu podświetlających się przycisków. Możliwe są rozgrywki indywidualne oraz drużynowe. Atrakcja przeznaczona jest zarówno dla osób dorosłych i dzieci.

Drzewo tajemnic – to pewnego rodzaju labirynt złożony z wąskich tuneli. Jest tylko jedna droga bez ślepych zaułków, przez co nie można się w nim zgubić. Po drodze można spotkać przewężenia i przeszkody, które utrudniają przejście. Atrakcja pomaga rozwijać sprawność oraz gibkość, przeznaczona jest dla dzieci w wieku minimum 6 lat.

ZOBACZ REGULAMINY ATRAKCJI ORAZ
POZNAJ ZASADY ZACHOWANIA BEZPIECZEŃSTWA

PITSTOP GDAŃSK
ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk

REZERWACJE
OUTDOOR 731 38 38 38
INDOOR 733 870 870

MAPA DOJAZDU

Tor gokartowy outdoor


Wejście do Fun Areny atrakcje m. in.:

  • tor indoor
  • elektroniczny paintball
  • trampoliny


PARKING P1, P2, P3, P4, P5
Płatne 7 dni w tygodniu 24h
Pierwsza godzina postoju: 2,00 zł
Każda kolejna rozpoczęta godzina 3,00 zł
Opłata za brak ważnego biletu 95,00 zł

TRYB IMPREZOWY/KONFERENCJE/DZIEŃ TARGOWY
Wg. oddzielnych, indywidualnych ustaleń z Organizatorem.


mapa